Titles you rated
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5