Series
Ratings
21
Secret GardenRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0