Series
Ratings
18
Three DaysRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0