Movies
Ratings
65
The AvengersRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.5