Titles you rated
Master of StudyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0