Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Animal FarmRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5