Movies
Ratings
100
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 0.5
MasterRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0