Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0