Titles you rated
Lovers of MusicRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Gold TowerRated ★ 0.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
Mother's GardenRated ★ 2.5
He Who Can't MarryRated ★ 2.0- Family's HonorRated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 2.0
The Flower in PrisonRated ★ 1.0
Dummy MommyRated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 1.0
Ruby RingRated ★ 2.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 1.5
Who Are You?Rated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 2.0