Movies
Ratings
238
Pearl HarborRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0