Movies
Ratings
510
TangledRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
An EducationRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
IntimacyRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Measure of a ManRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0