Series
Ratings
33
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 0.5
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5