Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0