Movies
Ratings
21
WhiplashRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5