Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
One DayRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
PinaRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5