Movies
Ratings
150
PonyoRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 5.0
Batman: Under the Red HoodRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0