Series
Ratings
14
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0