Movies
Ratings
1018
Blades of BloodRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
Who Can Kill a Child?Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.0
The Battle of AlgiersRated ★ 3.0
Afternoons of SolitudeRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Midnight RunRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
The Outlaw Josey WalesRated ★ 4.5
ShaneRated ★ 4.0
Bite the BulletRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Five Man ArmyRated ★ 3.0
The Invincible FistRated ★ 4.0