Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
TruthRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0