Movies
Ratings
310
Black PantherRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0