Titles you rated
- DamoRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
PastaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0