Series
Ratings
42- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0