Titles you rated
District 9Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0