Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Reflection of YouRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Troy: Fall of a CityRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
More Than FriendsRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5