Movies
Ratings
17
The HimalayasRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.0
SawRated ★ 0.5
ChefRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5