Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0