Movies
Ratings
32
TakenRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5