Titles you rated
Hidden IdentityRated ★ 1.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0