Movies
Ratings
447
Talk to MeRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 1.5
Baby AssassinsRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Hail to HellRated ★ 1.5
HuntRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
As Above, So BelowRated ★ 2.0
The Green InfernoRated ★ 1.5
MartyrsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0