Series
Ratings
22
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0