Movies
Ratings
1060
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
A Man of ReasonRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0