Movies
Ratings
85
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0