Series
Ratings
93
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 1.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5