Movies
Ratings
21
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 3.5
Elephant SongRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
SelmaRated ★ 4.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0