Movies
Ratings
104
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
American PieRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0