Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0