Titles you rated
MulanRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0