Movies
Ratings
155
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0