Movies
Ratings
75
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5