Movies
Ratings
31
BeckettRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 0.5
American BeautyRated ★ 0.5
The Prince & MeRated ★ 1.0
BigRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.5
HoneyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0