Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Marumo's StoryRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5