Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0