Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
My Melody & KuromiRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0