Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 0.5