Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0