Movies
Ratings
379
The PhoneRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 2.0