Titles you rated
Money FlowerRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- The God of Risk.Rated ★ 4.5
JejoongwonRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0