Series
Ratings
139
Who Are You?Rated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
ResetRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0