Series
Ratings
50
My GirlRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5