Movies
Ratings
98
GodzillaRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.0
ThorRated ★ 1.0
Toy Story 2Rated ★ 1.0
MinionsRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
TangledRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 1.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0